TESTING
פרופיל מוסד הלימוד » עמוד הבית
ג'ון ברייס
ג'ון ברייס
מסלולי לימוד: 24
» קורס הסבה לתכנות JAVA ו-JEE » הכשרת תוכניתני .NET בסביבת Visual Studio 2010 » הכשרת תוכניתנים לתכנות ב- MS .NET Framework 3.5 using Visual Studio 2008 » קורס הסבה לתוכניתני COBOL Mainframe » ניתוח מערכות בסביבות טכנולוגיות מתקדמות בגישת UML » Master DBA : Oracle9i/10g & Microsoft SQL Server 2005 » הכשרת מומחים בסביבת Microsoft SQL Server 2005 כולל התמחות ב-BI) MCTS) » מהנדס מערכת LINUX מוסמך » מסלול הכשרה למומחי LINUX » מנהל תשתיות ואבטחת מידע עם התמחות מתקדמת » ניתוח מערכות מתקדם 2010 » ניתוח מערכות BI ו- Data WareHouse » עקרונות בניהול פרוייקטי תוכנה »ג'ון ברייס הדרכה - הכשרה בקידום ושיווק אתרים (SEO) » מבוא לעולם ה- Agile » הכנה לבחינת ה-PMP » קורס הסבה לבדיקות בסביבת תשתיות מתקדמות » קורס Web Masters - מנהלי אתרי אינטרנט בסביבת WEB2.0 » עיצוב גרפי לתחום הפרסום והאינטרנט » עיצוב ופיתוח משחקים »ג'ון ברייס הדרכה - קורס תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת » מסלול CCNP ערב: Cisco CCNP Courses for Network Professionals » הכשרת Windows Server 2008 ו- Exchange 2007 » תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת - מוסמך MCITP

ג'ון ברייס: הכשרת תוכניתני .NET בסביבת Visual Studio 2010

מטרת הקורס
ה-.NET Framework של מיקרוסופט (או בקיצור ".NET") היא פלטפורמה גמישה ורבת יכולות לפיתוח כל סוגי היישומים - מאפליקציות Windows פשוטות ועד למערכות מחשוב ארגוניות מבוזרות.
היא מציעה סביבת עבודה מונחית עצמים, שפות תכנות מודרניות וספריות רבות למימוש משימות נפוצות. כל אלה נגישות לשימוש בכלי הפיתוח העיקרי, Visual Studio 2010.
קורס מעשי זה מכשיר את משתתפיו למשרות פיתוח תוכנה במגוון הטכנולוגיות של 4 .NET
בשפת C# 4 ובעזרת Visual Studio 2010.

תנאי קדם
על מנת להבטיח התאמה טובה בין הקורס לבין רמת הידע של הכיתה, אנו מקפידים כי משתתפי הקורס יעמדו בתנאי הקדם הבאים:
1. הצלחה במבחן ההתאמה של מכון פיל"ת שפותח בלעדית עבור ג'ון ברייס הדרכה.
2. ראיון אישי עם יועץ להכוונה מקצועית של ג'ון ברייס.
3. אנגלית ברמה טובה ויכולת קריאה של טקסטים מקצועיים באנגלית.
4. הכרת השימוש במערכות ההפעלה Windows ברמה טובה.

תעודת סיום קורס
בוגרי הקורס אשר יגישו את כל פרויקטי הקורס ויקבלו ציון עובר בכל המבחנים יהיו זכאים לקבל תעודת סיום קורס יוקרתית של ג'ון ברייס המעידה על הידע הרב ועל היכולות שרכשו במהלך הקורס.

תיאור מסלול הקורס
בפגישה הראשונה בקורס אנחנו נלמד על החסמים הטבעיים בלימוד טכנולוגיות, וניתן מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם במהלך המסלול.
הקורס מתחיל עם יסודות התכנות ועקרונות הפיתוח מונחה העצמים.
אחרי לימוד היסודות, נלמד מהי פלטפורמת .NET נלמד את התחביר של שפת C# ואיך לפתח בה בעזרת Visual Studio 2010. במשך כל הקורס נמשיך ונעמיק את הידע בשפה זו וגם נלמד על התוספות האחרונות ל-C# 4.0.
המשך הקורס מתבסס על יסודות אלה ועוסק במגוון טכנולוגית .NET ייעודיות לסביבות הפיתוח השונות.
תחילה נלמד על טכנולוגית Windows Forms לפיתוח אפליקציות חלונאיות על מחשבי Windows. לאחר מכן נלמד על טכנולוגית ADO.NET המאפשרת גישה למסדי הנתונים מיישומי .NET
כהקדמה למודול על ADO.NET, יוקדשו מספר שיעורים למבוא למסדי נתונים, ל-SQL Server 2008 בפרט, ולשפת SQL.
במודול הבא נלמד על LINQ . LINQ הינה הרחבה של שפת C# שהתווספה בגרסת 3.0 C#. תוספת זו נחשבת למהפכנית בכך שהיא מאפשרת גישה למידע ממקורות שונים בתחביר הדומה ל-SQL אך עם היתרונות של שפה שהיא strongly typed כמו C#.
לאחר מכן נפנה ללמוד על טכנולוגיות לפיתוח אתרי Web.
נתחיל בסקירת היסודות הטכנולוגיים של סביבה זו: HTML, CSS ו-Javascript. אחרי המבואות, נלמד על ASP.NET שהיא הפלטפורמה של .NET לפיתוח אפליקציות Web. נשתמש בכל הידע שרכשנו בשפת C# וב-ADO.NET כדי לשלב עבודה עם מידע עם האתרים שנפתח.
אחרי לימוד ASP.NET, המתמקדת בצד שרת, נלמד על טכנולוגיית AJAX המשלבת קוד בצד הלקוח (הדפדפן) כדי לשפר באופן משמעותי את חווית המשתמש של אתר ה-Web.
אחרי שלמדנו לשלב מידע ממסדי נתוני בתוך אפליקציית Web, נלמד על ה-Entity Framework המהווה שכבה מתווכת בין מחלקות ה-C# שבאפליקציה למידע הטבלאי שבמסד הנתונים.
במודול הבא נלמד על טכנולוגית Windows Communication Foundation (WCF).
WCF היא פלטפורמה חדשה וגמישה של מיקרוסופט לפיתוח אפליקציות מבוזרות. בעזרתה ניתן ליישם תקשורת בין אפליקציות על אותו מחשב, תקשורת סטנדרטית בין שרתים באינטרנט (Web Services) ותקשורת יעילה בין מחשבים ברשת הארגונית. WCF היא גם אבן הבניין של ארכיטקטורת ה-SOA של מיקרוסופט. במודול הזה נלמד את יסודות הטכנולוגיה ונלמד ליישם אותה במספר תרחישים נפוצים.
במודול הבא אנו חוזרים לסביבת הפיתוח של המחשב הבודד כדי ללמוד על הדור הבא של טכנולוגיות .NET לפיתוח אפליקציות חלונאיות. במודול זה נלמד עלWindows Presentation Foundation (WPF) המאפשרת לבנות יישומי UI מרהיבים ומאפשרת שיתוף פעולה טובה יותר בין מעצבים גרפיים ומפתחים. ייתכן שבעתיד WPF תחליף את Windows Forms שלמדנו בתחילת הקורס, אך כרגע ברור ששתי הטכנולוגיות יחיו זו לצד זו עוד זמן רב.
אחרי WPF, נחזור שוב לעולם האינטרנט ובמודול הבא נלמד על טכנולוגית Silverlight.
Silverlight היא תשובתה של מיקרוסופט לטכנולוגית Flash לפיתוח אפליקציות זריזות ומורכבות הרצות בדפדפן על ידי plug-in. הייחוד בטכנולוגית Silverlight היא בכך שניתן לפתח בה ב-C# ועם כלים הדומים מאד לאלו של WPF עליה למדנו במודול הקודם.

כפי שנראה, אין צורך ללמוד טכנולוגיה חדשה לגמרי, אלא נוכל למנף את הידע שרכשנו מפיתוח יישומי Windows לפיתוח ב-Web עם Silverlight.
לקראת סיום המסלול, אנו מסכמים עם מבוא לניתוח המערכות ולשפת ה-UML שהיא שפה סטנדרטית לתיאור דרישות האפיון ולתיאור העיצוב של פרויקטי תוכנה.
המודול האחרון של הקורס הוא שיעור הכנה לראיונות עבודה. זהו מודול חדש וייחודי של ג'ון ברייס שמטרתו לסייע לכם לנצל את הידע שרכשתם ולהצליח בראיונות העבודה אליהם תיגשו אחרי הקורס.
אנו מאמינים שבסיום המסלול המקיף הזה אכן תהיו מוכנים להשתלב במשרות פיתוח החמות והמעניינות ביותר בשוק ההיטק.

קהל יעד: המסלול מיועד לחסרי רקע המבקשים לרכוש מקצוע בתחום פיתוח תוכנה.
נא השאר פרטיך כאן ונציגנו יצור עימך קשר בהקדם: