TESTING
פרופיל מוסד הלימוד » עמוד הבית
ג'ון ברייס
ג'ון ברייס
מסלולי לימוד: 24
» קורס הסבה לתכנות JAVA ו-JEE » הכשרת תוכניתני .NET בסביבת Visual Studio 2010 » הכשרת תוכניתנים לתכנות ב- MS .NET Framework 3.5 using Visual Studio 2008 » קורס הסבה לתוכניתני COBOL Mainframe » ניתוח מערכות בסביבות טכנולוגיות מתקדמות בגישת UML » Master DBA : Oracle9i/10g & Microsoft SQL Server 2005 » הכשרת מומחים בסביבת Microsoft SQL Server 2005 כולל התמחות ב-BI) MCTS) » מהנדס מערכת LINUX מוסמך » מסלול הכשרה למומחי LINUX » מנהל תשתיות ואבטחת מידע עם התמחות מתקדמת » ניתוח מערכות מתקדם 2010 » ניתוח מערכות BI ו- Data WareHouse » עקרונות בניהול פרוייקטי תוכנה »ג'ון ברייס הדרכה - הכשרה בקידום ושיווק אתרים (SEO) » מבוא לעולם ה- Agile » הכנה לבחינת ה-PMP » קורס הסבה לבדיקות בסביבת תשתיות מתקדמות » קורס Web Masters - מנהלי אתרי אינטרנט בסביבת WEB2.0 » עיצוב גרפי לתחום הפרסום והאינטרנט » עיצוב ופיתוח משחקים »ג'ון ברייס הדרכה - קורס תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת » מסלול CCNP ערב: Cisco CCNP Courses for Network Professionals » הכשרת Windows Server 2008 ו- Exchange 2007 » תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת - מוסמך MCITP

ג'ון ברייס הדרכה: מנהל תשתיות ואבטחת מידע עם התמחות מתקדמת

תיאור הקורס:
לראשונה בישראל, ג'ון ברייס הדרכה מציגה את הקורס המקיף ביותר לניהול תשתיות ואבטחת מידע יחד עם התמחות ניתנת לבחירה. ליבו של הקורס הנו התשתית הטכנולוגית הנפוצה בארגונים בשוק הישראלי, ובנוסף לכך כל תלמיד יוכל להתמחות בתחום מקצועי מתקדם נוסף לפי בחירתו האישית.
ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה של מטריקס, בנתה עבורך את מסלול ההסבה לתחום התשתיות המאפשר לך נקודת פתיחה מצוינת, עדכנית ומקצועית לקראת קריירה חדשה ונדרשת. המסלול החדש, העדכני והמקיף ביותר למנהלי תשתיות רשת כולל בתוכו מגוון נושאים הנוגעים במערכות מבוססות על Windows Server 2008, לימוד מקיף של מערכת Exchange Server 2010 והכרות עם תוכנת אבטחת המידע המובילה של חברת צ'ק פוינט. בנוסף, המסלול כולל התמודדות עם מערכות קוד פתוח Linux וניהול תשתיות רשת של סיסקו.

החלק המרכזי בקורס יקיף את השרת המתקדם מבית מיקרוסופט Windows Server 2008- מערכת ההפעלה העדכנית והמאובטחת ביותר עבור שרתים של מיקרוסופט. Windows Server הנה מערכת הפעלה רבת שימושים לרשת, אשר משרתת ארגונים בגדלים שונים. חלק מתפקידי השרת כוללים: שרת קבצים והדפסה, שרת אינטרנט, שרת דואר ועוד. משפחת שרתי מיקרוסופט החדשה מאפשרת אבטחה טובה יותר. ליישום תשתית זו משמעות רבה לארגון, תוך יכולת חסכון ב- TCO (עלות הבעלות הכוללת של תוכנה).

בצד הלקוח נלמד לעומק את רזי Windows 7 - מערכת ההפעלה העכשווית של מיקרוסופט למערכות לקוח, ונדון בהקשרים בין מערכת זו לבין אפשרויות הניהול והחיבור השונות לרשת. הקורס שם דגש מעמיק על הפן המעשי של הלימוד, ומלווה בפרויקטים מעשיים שבמהלכם יתנסו הלומדים בישום הידע שרכשו בסביבת אמת. בסיום כל מודול על התלמידים להפגין את הידע שרכשו ולבצע משימות יום יומיות של מנהל תשתיות בסביבה הארגונית.

בהמשך הקורס ילמדו התלמידים להתקין, לנהל, ולטפל באופן שוטף במערכות דואר אלקטרוני המבוססות על Exchange Server 2010 של מיקרוסופט – משפחת שרתי הדואר הטובה ביותר כיום בתחום. באמצעות Exchange Server ארגונים רבים משתפים מידע, יומנים, אנשי קשר ומבצעים שלל פעולות ניהוליות על-ידי שימוש במגוון שיטות התחברות בצורה המאובטחת ביותר.

כמו כן, המסלול יכלול נושאים נוספים, מעבר למסלול ההתמחות של מיקרוסופט, החשובים לכל מנהל תשתיות הנכנס לעולם ה-IT: עולם השרתים בו יסקרו שרתים של החברות המובילות IBM, HP ו- DELL, עולם ה- Storage, אשר הפך למרכזי וחיוני בחייו של כל איש תשתיות, לינוקס ועולם הקוד הפתוח, מבוא לעולם התקשורת ומודול בנושא NGX R70 מוצר האבטחה המוביל של חברת צ'ק פוינט

מעבר לכך שהמסלול מכין בצורה הטובה ביותר לשוק העבודה הישראלי, הוא אף כולל מודולים מקוריים של מיקרוסופט המכינים לבחינות ההסמכה הרשמיות.
מחיר הקורס כולל חמישה מבחני הסמכה של מייקרוסופט. בוגרי הקורס שיעמדו בבחינות אלו יזכו להסמכות הבאות:

תנאי קדם:
 ראיון אישי / ייעוץ להכוונה מקצועית
 הכרת האינטרנט ברמת המשתמש
 הכרה של מערכת הפעלה חלונאית (ברמת משתמש)
 יכולת קריאה והבנה, ברמה טובה, של אנגלית טכנית.
 מבחן התאמה שפותח בלעדית עבור ג'ון ברייס ע"י מכון פיל"ת
 פטור מהמכינה – מחייב אישור מיוחד מיועץ הקורס.
נא השאר פרטיך כאן ונציגנו יצור עימך קשר בהקדם: