JNPRODWEB
פרופיל מוסד הלימוד » עמוד הבית
מכללת רמת-גן
מכללת רמת-גן
מסלולי לימוד: 43
» תואר ראשון בחינוך » הכשרת מפתחי אפליקציה MCPD » תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב » קורס Internet ו - Office 2003 » תואר ראשון B.Sc בהנדסת תעשייה וניהול » קורס יסודות בעיצוב אתרי אינטרנט » מסלול לימודי מדעי המדינה לתואר ראשון » מסלול לימודי סוציולוגיה לתואר ראשון » מסלול לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון » מסלול לימודי כלכלה לתואר ראשון » ניהול עסקי » MBA במנהל עסקים » MBA עם התמחות במימון » MBA עם התמחות בניהול משאבי-אנוש » MBA עם התמחות בשיווק » MBA עם התמחות בתכנון אסטרטגי » תואר שני MBA במנהל עסקים » מסלולי תואר ראשון בתקשורת » לימוד ראיית חשבון » ייעוץ מס » חשבי שכר בכירים » לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 וחשבשבת » הנהלת חשבונות סוג 3 » לימודי ייעוץ נדל"ן » לימודי מינוף והשקעות נדל"ן »מכללת רמת גן-תואר ראשון בפסיכולוגיה » לימודי ניהול והשקעות ולימודי ניהול תיקים » לימודי ייעוץ/שיווק פנסיוני » לימודי שיווק/לימודי פרסום » לימודי שיווק בינלאומי » לימודי יחסי ציבור ודוברות » לימודי לובינג וקשרי ממשל » לימודי מכירות מנג'ר » קורס סוכני נסיעות » תואר ראשון בניהול » לימודי מזכירות רפואית » ניהול משאבי אנוש » תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת » CCNA - Cisco Certified Networking Associate » קורס מנהל רשתות MCSA 2003 » MCITP 2008 Enterprise Administrator » MCITP 2008 Server Administrator » שדרוג - MCITP 2008 Server Administrator

מכללת רמת גן: תואר שני MBA במנהל עסקים

התכנית מס’ 1 בישראל ללימודי תואר שני במנהל עסקים – MBA

מכללת רמת גן מציעה מסלול לימודים ייחודי - תכנית לימודים בינלאומית לתואר שני מוסמך במנהל עסקים MBA, של אוניברסיטת Heriot-Watt היוקרתית מסקוטלנד.

הלימודים מתקיימים במחזורי הלימוד אוגוסט, דצמבר ופברואר.

תכנית ה-MBA של אוניברסיטת Heriot-Watt הנלמדת בישראל במכללת רמת-גן, מדורגת במקום ה-2 בבריטניה, במקום ה-5 באירופה ובמקום ה-29 בעולם, מתוך למעלה מ-5,000 תכניות MBA. תכנית זו הינה התכנית מספר 1 בישראל! על פי אתר הדירוגים העולמי bestmba.org.

לימודי תואר שני מוסמך במנהל עסקים במכללת רמת-גן - Heriot-Watt University הינם לימודים ייחודיים המתאימים לאקדמאים בעלי תואר ראשון מתחומים שונים, הרוצים לרכוש מיומנויות יישומיות ניהוליות ועסקיות באופן שיסייע להם לפתח את הקריירה, לשפר את תנאי העסקתם ולהועיל לסיכויי קידומם.

מכללת רמת גן מזמינה אתכם להצטרף למעגל המובחר של 3,500 מוסמכי התוכנית!

על פי אתר הדירוגים העולמי bestmba.org, תכנית ה-MBA של אוניברסיטת Heriot-Watt הנלמדת בישראל במכללת רמת-גן, מדורגת במקום ה-2 בבריטניה (מעל אוקספורד וקיימברידג’), במקום ה-5 באירופה ובמקום ה-29 בעולם, מתוך למעלה מ-5,000 תכניות MBA. תכנית זו היא התכנית מספר 1 בישראל; אין עוד תכנית הנלמדת בישראל המופיעה בדירוג העולמי.

תכנית הלימודים הבינלאומית והעדכנית של אוניברסיטת Heriot-Watt, מותאמת לצרכי המשק והתעשייה בארץ ובחו"ל, בהתחשב בעידן הגלובליזציה ובהשפעתו על עולם העסקים; נלמדת ב-150 מדינות וב-360 ערים ברחבי העולם. נלמדת בישראל רק במכללת רמת-גן. התכנית היא הראשונה בעולם במספר הסטודנטים ובפריסתה הגלובלית.

יתרונות התכנית:
◄ הדירוג הגבוה ביותר מבין תכניות ה-MBA הנלמדות בישראל.
◄ תכנית בינלאומית יוקרתית ועדכנית המוערכת ע"י המעסיקים בארץ ובחו"ל.
◄ תכנית המבוססת על התפיסה הרואה במנהל את אסטרטג הארגון.
◄ תכנית MBA יישומית המשלבת מודלים תיאורטיים עם אירועים הלקוחים מעולם העשייה, תוך דגש על חקר אירועים של חברות רב-לאומיות.
◄ תכנית מודולארית, המאפשרת לסטודנט גמישות מרבית בבחירת הקורסים, סדר למידתם ומשך הלימודים.
◄ אין צורך בהשלמות.
◄ תהליך ייחודי הפוטר מהצורך במבחן GMAT.
◄ הלימודים והבחינות מתקיימים בעברית.


תוכנית לימודי ה-MBA במכללת רמת גן הינה תוכנית בינלאומית ייחודית וגמישה, ורחבת היקף המאפשרת להתמחות בתחומים הבאים:
◄ שיווק
◄ ניהול משאבי אנוש
◄ מימון
◄ תכנון אסטרטגי
◄ MBA כללי

MBA עם התמחות בשיווק
קשה להפריז בחשיבותה של התמחות זו ומכאן גם הביקוש הרב לה. השיווק מביא את דבר הארגון החוצה, מקדם את מוצריו, ומפתח את מודעות ציבור הצרכנים הפוטנציאליים לעצם קיומם ותכונותיהם. השיווק גם מזהה צרכים מתפתחים ומגמות בשוק ושומר על הרלוונטיות של הארגון בסביבה משתנה. ההתמחות בשיווק משלבת עיסוק באנשים – הבא לביטוי בקורסים משא ומתן והתנהגות צרכנים - עם היבטים שיווקיים ספציפיים. אלה נלמדים בקורסים צינורות השיווק ושיווק בינלאומי, המעניקים ראיה גלובלית ורב תרבותית.

MBA עם התמחות במשאבי-אנוש
תחום התמחות זה עוסק באנשים ומתבונן בעיקר פנימה לתוך הארגון, לתוך הפירמה. תחום התמחות זה מתאים למי שרוצה לעסוק בעיקר באנשים, במנהיגות, בהנעת עובדים וכן במבנה הארגון ודרכי הפעילות שלו. שניים מבין ארבעת קורסי ההתמחות – ניהול משאבי אנוש והשפעה – מתמקדים בארגון פנימה. שני הקורסים הנוספים עוסקים בהיבטים רחבים יותר של העיסוק באנשים. קורסים אלה, משא ומתן והתנהגות צרכנים, מספקים ראיה רחבה ביותר על הארגון בתפישה חדשנית יותר הרואה במחזיקי-העניין חלק מהארגון. שני קורסים אלה מוצעים גם בהתמחות ניהול השיווק.

MBA עם התמחות במימון
אחד ההיבטים היותר מורכבים והיותר משמעותיים כיום בארגונים הוא היבט המימון. אירועי סוף שנת 2008 ממחישים ביתר שאת את חשיבותו של תחום התמחות זה והביקוש למוסמכים במנהל עסקים שהתמחותם מימון הולך וגובר. כמו בשאר ההתמחויות, גם ההתמחות במימון מורכבת מארבעה קורסים הוליסטיים: ניהול סיכונים פיננסיים 1, ניהול סיכונים פיננסיים 2, ניהול סיכוני אשראי והקורס המשלב מימון עם אסטרטגיה – מיזוגים ורכישות.

MBA עם התמחות בתכנון אסטרטגי
תחום התמחות צעיר זה הוא פועל יוצא של תופעת הגלובליזציה והתפיסה החדשנית, ההולכת והופכת לתפיסה המובילה, כי המנהל הוא האסטרטג של החברה. עליו לנתח את גורמי השוק השונים, להגדיר את מהות העסק והחזון, לקבוע את מטרות החברה ויעדיה, להוביל את הפירמה להשגת יעדיה, להשיג ולהקצות את האמצעים הנדרשים לשם כך ולנווט אותה בתוך סביבה תחרותית, דינמית, משתנה וגועשת. בהתמחות זו מוצעים הקורסים פיתוח ויישום אסטרטגיות, מיזוגים ורכישות (המוצע גם בהתמחות מימון), אסטרטגיה תחרותית והקורס ניהול סיכונים אסטרטגיים.

הצטרפו למעגל המובחר של 2,600 מוסמכי התכנית!
נא השאר פרטיך כאן ונציגנו יצור עימך קשר בהקדם: